Ngày đăng

CSS Dropdowns Випадаючи списки меню Уроки для початківців. W3Schools українською

випадаюче меню

Але зараз ми включимо в роботу css і https://wizardsdev.com/ вже через кілька хвилин наша навігація зміниться. Для початку роботи достатньо додати його в список плагінів WP. Я називаю цей стиль “стандартним”, тому що саме його ми звикли бачити.

Горизонтальне випадаюче меню CSS: особливості, покрокова інструкція

випадаюче меню

Допоможіть вам створити швидке (експрес) випадаюче меню CSS без деяких обмежень, знайдених випадаюче меню у деяких інших “чистих” меню CSS. Якщо є сенс розробляти меню з нуля, звичайно, це необхідно робити самостійно. При роботі з фреймворками використовуються готові компоненти, вони відразу адаптивні. Відсутність необхідності підстроювання верстки під маленькі екрани сильно економить час.

  • За допомогою Javascript, випадаюче меню є більш інтерактивним або принаймні вони отримують деякі тонкі анімації, які підвищують досвід користувачів.
  • Можна скористатися готовими варіантами, якщо не передбачені якісь унікальні дизайнерські рішення.
  • Якщо можливо, постарайся уникати цього типу списків.
  • Хоча використання стандартних div-ів також широко поширене.
  • Інша цікава функція являє собою відключення батьківських посилань, коли активні дочірні.

Основний випадаючий (що розкривається) список

випадаюче меню

Хоча використання стандартних div-ів також широко поширене. Додавання простої іконки на початок поля введення може зробити його більш “спроектованим”. Коли хтось скаржиться, що форма виглядає занадто нудно (“Стіве, це форма з 20 полями введення – як думаєш, на що вона буде схожа?”), я просто додаю іконки. Автодоповнення не слід плутати з автозаповненням (autocomplete). Автодоповнення – це, коли в полі введення відображаються варіанти, з яких користувач може вибирати. Автозаповнення – це, коли форма пропонує спосіб завершення слова або фрази.

Добавляем меню второго уровня

Це набагато зручніше для користувача – і в цьому головне. Якщо можливо, постарайся уникати цього типу списків. Мені довелося використовувати його через шалено довгий перелік категорій, і я все ще прокидаюся вночі в холодному поту через це рішення. В ідеалі, хотілося б використовувати автодоповнення з автозаповненням. З цього скріншоту ви можете вже уявити собі приблизний результат.

Добавление элемента меню без ссылки

випадаюче меню

Коли користувач натискає на них, з’являються приховані частини альтернативного меню. Після базового оформлення користувач помітить, що отримана структура – це вертикальне меню з випадаючим списком на HTML CSS. Для деяких сайтів прийнятно розташування вертикального меню, але, як правило, використовується горизонтальне. Однак, я дотримуюся думки, що через обмежений розмір списку, що розкривається, дуже важко побачити, що являють собою зображення (див. скріншот вище). Тому зазвичай це не варте зусиль, якщо ви не зробите зображення справді великими. Створення випадаючого (що розкривається) списку за допомогою CSS.

JavaScript

Замість використання border ми використовували CSS властивість box-shadow, щоб меню, яке розкривається, виглядало як “картка”. Випадаючі вкладки – це горизонтальна вкладка CSS, яка підтримує випадаюче меню другого рівня для кожної її вкладки. Тепер залишилося додати оформлення, щоб виглядало так, як того вимагає дизайн. Вони можуть повторно опублікувати публікацію, якщо їх не призупинено.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *